En uygun kredi avantajı, bankaların tutara yansıttığı faiz oranlarına ve ücretlere göre belirlenir. Bankaların yaptığı kredi kampanyaları ile kredi tahsis ücreti ödemeden hizmet almak da mümkün oluyor. Ayrıca kredi notu yüksek olan biriyseniz, en uygun faizli kredi imkanlarından yararlanırsınız.

Makalemizde 20.000 TL’ye en uygun kredi veren bankalar hakkında 2019 yılı güncel bilgiler yer almaktadır. Makalemizden düşük faizli kredilere nasıl başvuru yapabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası en uygun kredi veren bankalar arasında ilk sırada yer alıyor. Kredi faiz oranı %1,53’den başlamaktadır. 20.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızda, Ziraat Bankası internet bankacılığı, çağrı merkezi, mobil bankacılığı, ATM, web sitesi ve SMS kanallarından kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tüketici kredisinde 60 aya kadar vade, konut kredisinde ise 120 ay vade seçeneği vardır. Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı ise %1,28’dir. Ziraat Bankası kredi başvurusu SMS ile TUKETICI yazıp ardından T.C. kimlik numaranız, kredi tutarınız, ödeme vadesi, aylık gelir toplamı ile 4747’ye gönderilir. Emekli, çalışan ve kamu görevlilere aynı faiz oranı üzerinden değerlendirilir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kampanya süresince Vakıfbank ihtiyaç kredisine başvuru yapacak olanlar %1,52 faiz oranıyla en uygun kredi avantajını değerlendirebilirler. Özel sektör çalışanı, kamu personeli veya emekliyseniz, SMS ile Vakıfbank kredi başvurusu yaparak, ön onay aşamasını kontrol edebilirsiniz. KREDI yazarak, T.C. kimlik numarası, aylık gelir bilgisiyle 5274’e kısa mesaj göndermek yeterlidir.

ING Bank E-Kredi Kampanyası

Kredi skoru 1.850 ve üzeri olan bireysel müşteriler, ING Bank’ın en uygun faiz oranına sahip e-Kredi ürününe başvurabilirler. 5.000 TL’nin üzerindeki tüm limitler için %1,64’den başlayan ING Bank kredi faiz oranı yansıtılır. Kampanyadan bireysel statüdeki kişiler, 60 aya kadar vade seçeneğini tercih edebiliyor.

En uygun kredi veren bankalardan ING Bank kredi başvurusu yapmak isterseniz, şubeye gitmenize de gerek yok. Başvurunuzu internet bankacılığı, mobil bankacılığı veya ING Bank web sitesi üzerinden hemen yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında banka müşterisi olmasanız da, evraklarınız kurye aracılığıyla adresinize gönderilir. İmzanızı attığınızda evrakların şubeye ulaşmasının ardından paranızı hesabınıza hemen yatırıp, kullanabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

TEB’in mobil bankacılık başvuru kanalından ihtiyaç kredisi başvurularında %1,65 faiz oranıyla kredi hizmeti verilmektedir. Başvuru formunu doldurduğunuz an değerlendirme yapılır ve sonucu SMS ile bildirilir. Ek belge talep edilmesi halinde ise 1 iş günü içerisinde değerlendirme yapılmaktadır. 30.000 TL’ye kadar CEPTETEB en uygun kredi imkanından yararlanırsınız.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Bireysel nakit ihtiyaçlarınıza müşteri odaklı çözümler sunan QNB Finansbank, uygun kredi faiz oranlarıyla hizmet veriyor. %1,84’den başlayan faiz oranı ile 60 ay vadeli krediye internet bankacılığı, çağrı merkezi, mobil bankacılığı ve web sitesi üzerinden başvuru yapılmaktadır. T.C. kimlik numaranızı 5030’a gönderdiğinizde ise kullanabileceğiniz kredi miktarını öğrenebilirsiniz. Dijital kanallardan 35.000 TL’ye kadar onay alınabiliyor. Bu limitin üstü başvurularda şube kanalı tercih edilmelidir.