Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere Adana da Senetle Borç Veren Yerler hakkında detaylı bilgi vererek ve acil paraya ihtiyacı olan Adanalı arkadaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. Bu yazımızı Adana’da oturan veya ilçelerinde oturan tüm Adana halkına senetle borç para almalarına yardımcı olmak amacıyla yayınladığımızı bilmenizi isteriz.

Adana Bölgesinde Borç Para Verenler :

Eğer paranızı bir yakınınıza borç olarak verdiniz ya da acil başkasına borç ödemeniz gerekiyorsa ve nakit paranız yoksa sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmaya çalışacağız. Her ilde olduğu gibi Adana dada Senetle Borç para veren İşadamları bulunmaktadır. Bu işadamları çok uygun faiz oranı ile sizlere ihtiyacınız olan parayı karşılayarak verebilmektedir. Oysa bankalar bu konuda puanınıza ve ödeme düzeninize bakarak seçici davranmaktadır ki kredi notunuz yüksek değilse kesinlikle ve katiyen krediyi size vermemektedir. Krediyi alamadığınız için de bu borç batağından çıkamayıp evinize, arabanıza veya mülkünüze en kötü ihtimalle maaşınıza haciz konmasına sebep olacaktır.

Adana’da Senetle Altın Veren Kuyumcular :

Bu arada yukarıda bahsettiğim üzere nakit para ihtiyaçlarınızın yanı sıra Senetle ya da Kredi kartı ile altın alabilirsiniz. Kredi kartlarınız limiti fiyatların yüksekliğinden dolayı yetmeyeceği için bu sebeple altın alamayacaksınız. Ama bu konuda kuyumcular fevri davranıp sizlere senetle altın satışı yapmaktadırlar. Adanalı halkımıza ve onun tüm ilçelerinden oturan arkadaşlarımız için çok uygun komisyon karşılığında senet karşılığında altın satmaktadırlar. Bu konuda tek yapmanız gereken civarınızda bulunan bir kuyumcuya uğrayarak senetle altın almak istediğinizi söyleyerek uygun şartlara da anlaşıp alacağınız altın miktarını belirleyip ve satışı gerçekleştirerek ihtiyaçlarınızı karşılamanızdır.

Bu ilçelerde oturan: Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Aladağ, Yüreğir gibi ilçelerde oturanlar senetle borç para alabilecekler.

Sizlerle yukarıda açıkladığımız ilçeler senet ile borç veya altın alabileceklerdir. Diğer ilçeleri bir sonraki yazımızda paylaşarak sizlere yardımcı olacağız.

Senetle borç para istiyorsanız aşağıda yorum panelinden adınızı veya soyadınızı yazarak, sizlere ulaşabileceğimiz bir telefon veya mail adresi ile birlikte oturduğunuz ilçeyi yazmanız yeterli olacaktır. Ekibimizde ki arkadaşlar en kısa sürede sizinle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.