Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere Ağrı da Senetle Borç Veren Yerler hakkında detaylı bilgi vererek ve acil paraya ihtiyacı olan Ağrılı arkadaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. Bu yazımızı Ağrı’da oturan veya ilçelerinde oturan tüm Ağrılı yurttaşlarımıza senetle borç para almalarına yardımcı olmak amacıyla yayınladığımızı bilin lütfen.

Ağrı Çevresinde Borç Para Verenler:

Elinizde ki paranızı bir yakınınıza borç olarak verdiniz ya da acil başkasına borç ödemeniz gerekiyorsa ve nakit paranız yoksa sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmaya çalışacağız. Her ilde olduğu gibi Ağrı dada Senetle Borç para veren İş adamları bulunmaktadır. Bu iş adamları çok uygun faiz oranı ile sizlere ihtiyacınız olan parayı karşılayarak verebilmektedir. Oysa bankalar bu konuda puanınıza ve ödeme düzeninize bakarak seçici davranmaktadır ki kredi notunuz yüksek değilse kesinlikle ve katiyen krediyi size vermemektedir. Krediyi alamadığınız için de bu borç batağından çıkamayıp evinize, arabanıza veya mülkünüze en kötü ihtimalle maaşınıza haciz konmasına sebep olacaktır.

Ağrıda yukarıda bahsettiğimiz gibi arkadaşlar bu şekilde senetle borç para çok yoktur. Biz sizin için araştırma yaparak sizler için güvenilir olanları listeledik. Ağrıdan başvuru yapacak arkadaşlar aşağıda ki formdan bilgilerinizi bize iletsinler kendilerine en kısa sürede dönüş yaparak ihtiyaçlarını karşılayacağız.

Ağrı’da Senetle Altın Veren Kuyumcular:

Bu arada yukarıda bahsettiğim üzere nakit para ihtiyaçlarınızın yanı sıra Senetle ya da Kredi kartı ile altın alabilirsiniz. Kredi kartlarınız limiti fiyatların yüksekliğinden dolayı yetmeyeceği için bu sebeple altın alamayacaksınız. Kuyumcular bu konuda sizlere fevri davranıp sizlere senetle altın satışı yapmaktadırlar. Ağrılı halkımıza ve onun tüm ilçelerinden oturan arkadaşlarımız için çok uygun faiz oranları ile senet karşılığında altın satmaktadırlar. Bu konuda tek yapmanız gereken civarınızda bulunan bir kuyumcuya giderek senetle altın almak istediğinizi söyleyerek uygun faiz ile anlaşıp alacağınız altın miktarını söyleyerek satışını gerçekleştirmeniz ve ihtiyaçlarınızı karşılamanızdır.

Bu ilçelerde oturan: Patnos, Doğubeyazıt, Diyadin, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay, Hamur gibi ilçelerde oturanlar senetle borç para alabilecekler.

Sizlerle yukarıda açıkladığımız ilçeler senet ile borç veya altın alabileceklerdir. Diğer ilçeleri bir sonraki yazımızda paylaşarak sizlere yardımcı olacağız. Senetle borç para istiyorsanız aşağıda yorum panelinden adınızı veya soyadınızı yazarak, sizlere ulaşabileceğimiz bir telefon veya mail adresi ile birlikte oturduğunuz ilçeyi yazmanız yeterli olacaktır. Ekibimizde ki arkadaşlar en kısa sürede sizinle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.