Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız, sizlere uygun olan kart tiplerine başvuru yaparak Akbank kredi kartı sahibi olabilirsiniz. İşte merak ettiğiniz Akbank kredi kart tiplerinin müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar.

Akbank Axess Exi26

Akbank’ın gençlere yönelik çıkartmış olduğu bir kredi kartı olan Exi26 kredi kartına 26 yaşının altında olan kişilerin başvurma şansı bulunmaktadır. Bu yüzden de bu kart tipine başvuru yapmadan önce başvuruda bulunacağınız kartın özellikleri hakkında tüm bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Akbank Exi26 kredi kartının yıllık aidat olarak ise müşterilerinden almış olduğu ücretin sadece 25 TL olduğunu belirtelim. Aynı zamanda kart ile Axess özel Boyner 9 taksit seçeneğiniz de bulunmaktadır. Pegasus üzerinden yapacağınız uçak bileti alışverişleriniz de banka sizlere aynı zamanda 6 aya kadar vade seçenekleri de sunmaktadır. Bunun dışında bu kredi kartı ile de Morhipo.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde banka 6 taksit seçeneği sunmaktadır.

Akbank Axess Temassız

Temassız kredi kartı kullanımının her geçen gün artması, Akbank’ın bu kredi kartına olan başvurunun artmasını sağladı. Ödemelerinizi artık sizlerde temassız bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, bu kredi kartına başvuru yaparak sizlerde Akbank temassız kredi kartının sahibi olma fırsatını yakalamış olabilirsiniz. Axess üyesi işyerlerinden yapacağınız ödemelerde ilk seferde sizlere 50 TL chip para kazandırma imkânı da sunan Akbank aynı zamanda Pegasus ödemelerinde 6 taksit imkânı da sağlamaktadır. Son olarak ise bu kredi kartı ile Altınyıldız Classics’te 9 taksit seçeneğiniz bulunmaktadır. Kart aidatı olarak ise bu kartın 87 TL yıllık ödemesi bulunmaktadır.

Akbank Axess Kredi kartı

Bankanın en çok tercih edilen kredi kartları arasında ilk sırada yer alan Axess kredi kartı da müşterilerinden yıllık kart aidatı alan kart tipleri arasında yer almaktadır. Yıllık olarak sadece 109 TL ücret talep eden bu kredi kartının sunmuş olduğu avantajlar arasında en dikkat çekeni ise otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda sizlere sunmuş olduğu 100 TL değerinde Chip para özelliğidir. Bankanın aynı zamanda N11. Com üzerinden yapılacak olan alışverişlerde bu kart sahiplerine sunduğu özellikler arasında 50 TL chip para da dikkat çekmektedir.

Akbank Axess Gold Kredi kartı

Akaryakıt ve market alışverişini çok fazla yapan bir müşteriyseniz Akbank’ın Gold Kredi kartına başvuru yapmanızı öneriyoruz. Bankanın özellikle akaryakıt harcamalarında sizlere sunduğu 60 TL chip para ile dilediğiniz zaman 60 TL değerinde akaryakıtı bedava alma şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda kira gelir vergisi ödemesinde müşterilerine 3 taksite kadar ödeme fırsatını sunan bu kredi kartı, Axess üye iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlerde müşterilerine 3 taksit imkânı da sunmaktadır. Yıllık ödeme olarak ise kart aidatı olarak 122 TL müşterilerinden kesinti yapmaktadır.

Akbank Axess Business

Yıllık kart aidatı olarak müşterilerinden 135 TL ücret alan Business kredi kartının aynı zamanda market alışverişlerini erteleme imkânı da bulunmaktadır. Bankanın araç kiralama firması olan Enterprise firması ile anlaşmasından da kaynaklı olarak sunduğu %35 indirim üzerinden sizlerde faydalanarak bu konuda hizmet alma şansınız bulunmaktadır. Beymen Business üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde de bu kredi kartı sahiplerine peşin fiyatına 9 taksit imkânı sunmaktadır.

Akbank Axess Platinum

Bankanın son kredi kartı olan Platinum’da özel avantajları ile müşterilerinin dikkatini çekmektedir. Kredi kartı aidatı konusunda müşterilerinden sadece 136 TL ücret talep eden bu kredi ile yapacağınız Kığılı alışverişlerinizde 6 taksit imkânı sunulmaktadır. Aynı zamanda Rafiner’da yapacağınız alışverişlerde bu kredi kartı ile %15 oranında anında indirim kazanma şansınızda bulunmaktadır. Son olarak ise Atü Duty’de yapılacak olan harcamalarda 9 taksit imkânı Platinum kart ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.