Merhabalar bu yazımız da sizler için Artvin de Senetle Borç Veren Yerler hakkında bilgiler vererek ve acil paraya ihtiyacı olan Artvinli arkadaşlarımıza yardımcı olarak ihtiyaçlarını karşılamalarını istemekteyiz. Bu makalemizi Artvin’de ikamet eden veya ilçelerinde oturan tüm Artvinli vatandaşlarımız için senetle borç para almalarına yardımcı olmak amacıyla yazdığımızı bilmenizi isteriz.

Artvin Bölgesinde Senetle Borç Para Verenler:

Birikiminiz olan paranızı arkadaşınıza yada akrabanıza borç olarak verdiniz veya acil başkasından almış olduğunuz borcu ödemeniz gerekiyorsa ve bunun için nakit paranız yoksa sizlere senetle para alabileceğiniz yerleri göstererek yardımcı olmak istiyoruz. Her ilde olduğu gibi Artvin’de de Senetle Borç para veren İş adamları bulunmaktadır. Bu iş adamları çok uygun faiz oranı ile sizlere ihtiyacınız olan nakiti çok uygun faiz oranlarıyla karşılayarak verebilmektedir. Halbuki bankalar bu konuda puanınıza ve ödeme düzeninize bakarak aşırı seçici ve titiz davranmaktadır ki kredi notunuz yüksek değilse kesinlikle krediyi size vermemektedir. Krediyi alamadığınız için de bu borç batağından çıkamayıp evinize, arabanıza veya mülkünüze en kötü ihtimalle maaşınıza haciz konmasına sebep olacaktır.

Artvin de yukarıda bahsettiğimiz gibi arkadaşlar bu şekilde senetle borç para çok yoktur. Biz ekip olarak sizin için araştırmalar yaptık ve sizler için güvenilir olanları listeledik. Artvin’den başvuru yapacak arkadaşlar aşağıda ki formdan bilgilerinizi bize ileterek kendilerine en kısa sürede dönüş yaparak ihtiyaçlarını karşılamaları için yardımcı olacağız.

Artvin’de Senetle Altın Veren Kuyumcular:

Yukarıda bahsettiğim gibi nakit para ihtiyaçlarınızın yanı sıra Senetle ya da Kredi kartı ile altın alabilirsiniz. Kredi kartlarınız limiti fiyatların yüksekliğinden dolayı yetmeyeceği için bu sebeple altın alamayacaksınız. Kuyumcular bu konuda sizlere fevri davranıp sizlere senetle altın satışı yapmaktadırlar. Artvinli arkadaşlarımıza ve onun tüm ilçelerinden oturan arkadaşlarımız için çok uygun faiz oranları ile senet karşılığında altın satmaktadırlar. Bu konuda tek yapmanız gereken civarınızda bulunan bir kuyumcuya giderek senetle altın almak istediğinizi söyleyerek uygun faiz ile anlaşıp alacağınız altın miktarını söyleyerek satışını gerçekleştirmeniz ve ihtiyaçlarınızı karşılamanızdır.

Bu ilçelerde oturan:

Hopa, Borçka, Arhavi, Yusufeli, Şavşat, Ardanuç, Kemalpaşa ve Murgul gibi ilçelerde oturan insanlar senetle borç para alabilecekler.

Sizlerle yukarıda açıkladığımız ilçeler senet ile borç veya altın alabileceklerdir. Diğer ilçeleri bir sonraki yazımızda paylaşarak sizlere yardımcı olacağız. Senetle borç para istiyorsanız aşağıda ki yorum panelinden adınızı veya soyadınızı yazarak, sizlere ulaşabileceğimiz bir telefon veya mail adresi ile birlikte oturduğunuz ilçeyi yazmanız yeterli olacaktır. Ekibimizde ki arkadaşlar en kısa sürede sizinle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı karşılamanız için yardımcı olacaklardır.