Şubeye uğramadan kredi kullanmak mümkündür. Günümüzde pek çok banka, şubelerdeki yoğunluğu azaltmak adına internet bankacılığı hizmetlerini geliştirmektedir. Eskiden yalnızca banka şubelerinden yapılan işlemlerin bazıları internet üzerinden daha kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Kredi başvurusunda bulunmak da bu işlemler arasındadır. Bankalar, bazı kredi ürünleri için internet üzerinden başvuru kabul edebilmektedir. İnternetten yapılan başvurulara kısa süre içerisinde ön onay verilmekte ve bazı durumlarda anında hesaba para aktarımı yapılabilmektedir. Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapıldığında, sayfalarca kağıt imzalama derdi de ortadan kalkmaktadır. Yüksek miktarlarda kredi kullanmak isteyenlerin şubelerden başvuru yapması tavsiye edilmektedir. Konut kredisi gibi krediler için pek çok banka internetten başvuru kabul etmemektedir.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi

Akbank, müşterilerine 5 dakikada kredi kullanma hizmeti sunmaktadır. 20 bin TL’ye kadar kullanılabilen Akbank şubeye gitmeden kredi hizmeti için herhangi bir belge teslim edilmesi de istenmemektedir. 48 aya varan vade seçeneği ile kredi kullanılabilir. Online kredi başvurusunda bulunmak için internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da resmi internet sitesindeki Akbank Direkt Kredi formu kullanılabilir. Kredi hakkında detaylı bilgi öğrenmek isteyenler ise 444 25 25 nolu telefondan müşteri hizmetlerine bağlanabilir.

Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

Online kredileri ile müşterilerine kolaylık sağlayan bir diğer banka ise Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası online kredi faizi %1,29’dan başlamaktadır. Kredi miktarı arttıkça uygulanan faiz oranı da azalmaktadır. 75 bin TL’lik kredinin faizi %1,29 iken 25 bin TL’lik kredinin faizi %1,44’tür. Kredi başvurusunda bulunmak isteyenler internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetini kullanabilirler.

Yapı Kredi’den Hızlı Kredi

Yapı Kredi Bankası, müşterilerin acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için hızlı kredi hizmeti bulunmaktadır. Online olarak kredi başvurusu ile hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçları giderilebilir. Anında hesabına kredi aktarılması istenenler, 10 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi faiz oranı ise %1,27’dir. Yap Kredi bankası da kredi miktarı arttıkça faiz oranını düşüren bir kredi politikası izlemektedir. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile başvuru yapılabilir. 444 0 444 nolu telefondan kredi ile ilgili detaylı bilgi alınabilir. Yapı Kredi müşterisi olmayanlar, kredi başvurusu için bu telefon numarasını kullanarak başvuru yapabilmektedir.

QNB Finansbank Online Kredi

QNB Finansbank müşterileri, şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi kullanabilmektedir. Banka, 30 bin TL’ye kadar olan krediler için online başvuru kabul etmektedir. %1,26’dan başlayan faiz oranı ile avantajlı krediler sunulmaktadır. 48 aya kadar da vade kullanılabilmektedir. Online kredi için başvuruda bulunmak isteyenleri internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanabilir. Banka müşterisi olmayan ancak kredi başvurusunda bulunmak isteyenler ise bankanın resmi sitesinde yer alan online kredi başvuru formunu doldurabilir. Kredi başvurusu ile ilgili akla takılan sorular için 0 850 222 0 900 nolu telefon kullanılarak müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabilir.

İş Bankası’ndan Evraksız İmzasız Kredi

Ülkemizin en büyük bankalarından biri olan İş Bankası, acil nakit ihtiyaçları için evraksız ve imzasız kredi sunmaktadır. İş Bankası şubeye gitmeden kredi 25 bin TL’ye kadar, 48 ay vade ile kredi kullanılabilir. Başvurular tamamen internet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile online olarak gerçekleştirilebilmektedir. Şubelere herhangi bir belge ibrazı gerekmemekte, herhangi bir belge imzalamaya gerek kalmamaktadır. Kredinin faiz oranı ise %1,25’ten başlamaktadır. Kredi tutarına göre faiz oranında değişiklik olabilir.

Ziraat Bankası Anında Kredi

Ziraat Bankası’ndan kredi kullanmak isteyenler de hızlı bir şekilde kredi kullanabilmektedir. Şubeye gitmeden kredi Ziraat Bankası hizmeti ile internet bankacılığı üzerinden, kredi başvuru formunun doldurulması yeterlidir. Form üzerinde bazı kimlik bilgileri ve kullanılacak kredi ile ilgili bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Yapılan başvurulara en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır.