Fibabanka ihtiyaç kredisi, anında kredi, Yıldız kredi ve Vatan Bilgisayar ile CarrefourSa mağazalarında geçerli çeşitli kredi hizmetleri sunuyor. Her ürünün faiz oranları ve kullanımla ilgili bilgiler, ücretleri değişken olup, hızlı ve kolay başvuru olanağı sunuyor. Fibabanka kredi başvurusu ve tüm kredi ürünleri hakkında detaylı bilgileri yazımızda ayrıntılarıyla belirttik.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bayram ihtiyaçları, tatil, sağlık, evlilik, beyaz eşya kısacası tüm nakit harcamalarınız için Fibabanka kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Fibabanka kredi faiz oranları başvuru kanallarına ve kampanyalara göre değişkenlik gösterir. Fibabanka ihtiyaç kredisi ürünü ise %2,49 faiz oranına sahiptir. Maksimum ihtiyaç kredisi vade sayısı 48’dir. Kredi tahsis ücreti, sigorta ve vergi ücretleri de talep edilmektedir. Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bankaya SMS de gönderebiliyorsunuz. Fakat ihtiyacınız 20.000 TL’den fazlaysa, başvurularınızı Fibabanka web sitesi üzerinden “Hemen Başvur” linkini tıklyarak veya şube kanalından yapmalısınız.

Fibabanka SMS ile Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi kullanımı yapacak kişiler 20.000 TL’nin altındaki tutar talebinde bulunduğunda Fibabanka SMS ile kredi başvurusu kanalını tercih edebiliyor. T.C. kimlik numaranızı 3422’ye kısa mesaj attığınızda, aynı gün içerisinde değerlendirme yapılmaktadır. Olumlu olan başvurularda, banka müşterisiyseniz, onaylayıp hemen internet bankacılığından paranızı hesabınıza aktarırsınız. Fibabanka müşterisi değilseniz, onay alan başvurunuz için şubelere gitmelisiniz.

Fibabanka Anında Kredi Başvurusu

Bankanın kendi müşterilerine özel internet bankacılığı üzerinden kredi hizmeti daha uygun faiz oranlarına sahiptir. Fibabanka anında kredi başvurusu yaparken, internet bankacılığı şifrenizle sisteme giriş yapmalısınız. Buradan şubeye gitmeden, kefilsiz ve belge göstermeden kredinizi anında kullanırsınız. Anında kredi faiz oranı %1,45’ten başlamaktadır. İnternet bankacılığı üzerinden başvurularınızda 20.000 TL’ye kadar kredi tutarına onay alabilirsiniz. Üstü tutarlar için Fibabanka şubelerine anında kredi başvurusu yapmalısınız. Hızlı kredi başvurusu yapmanızı sağlayan bu kampanyalı üründen kişiler bankaya herhangi bir belge ibraz etmeden yararlanabiliyor. Başvurunun onaylanmasını takip eden 7 gün içerisinde kredi kullanımı yapılabilir. Anında kredişa haftasonu da başvurabilirsiniz.

Fibabanka Yıldız Kredi Başvurusu

Fibabanka müşterileri arasında borcunu düzenli ödeyenlere sunulan bir kredi kampanyasıdır. Yıldız kredi başvurusu yalnızca şube kanalından kullandırılır. Aylık faiz oranı %2,29 olup, tüm tutarlar için binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti yansıtılacaktır.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Mağaza Kredisi

Elektronik harcamalarınız için Vatan Bilgisayar’ı tercih ettiğinizde, Fibabanka mağaza kredisini kullanarak, taksitli ödeme avantajından yararlanabilirsiniz. Vatan Bilgisayar mağazasından yapacağınız alışverişinizi hem 12 aya kadar vade seçeneği hemde Fibabanka faizsiz kredi fırsatıyla değerlendirebileceğiniz bir kredi hizmetidir. Kampanya koşullarına göre 3.500 TL’ye kadar harcamalar 12 taksite kadar faizsiz, 3.500 TL üzeri harcamalarsa 6 aya kadar faizsiz taksitlenrilebiliyor. Bilgisayar ve tablet harcamalarınız için de maksimum 6 ay taksit hizmeti verilmektedir. Fibabanka vatan bilgisayar kredisi başvurusu için VATAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızla birlikte 3422’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza olumlu değerlendirme sonucu geldiğinde yalnızca kimliğinizle Vatan Bilgisayar mağazasına giderek, belirli ürünler arasından istediğinizi satın alabilirsiniz.