Halkbank emeklilere, kamuda ve özel sektörde çalışanlara özel kampanyalarla bireysel kredi hizmeti veriyor. Tüm Halkbank bireysel kredi türleri farklı faiz oranları ve vadelere sahiptir. Ayrıca emeklilere ve çalışanlara özel düşük tutarlı mini kredi ürünleri de bulunmaktadır.

Makalemizden Halkbank bireysel kredi başvurusu 2019güncel bilgileri, nasıl kredi başvuru yapılacağı ve Halkbank kredi faiz oranları hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Kredi ürünlerini inceleyerek, Halkbank kredi başvurusu yönlendirmelerini takip ederek, ihtiyacınıza uygun ürüne hemen başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank Özel Sektör Çalışanları için Kredi Başvurusu

Müşterisinin bütçesini düşünen Halkbank, %1,59 kredi faiz oranıyla nakit kullanımına onay veriyor. Özel sektör çalışanıysanız maksimum 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeyle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Hemen başvuru yapmak için; OZEL yazıp aralarında birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranız, geliriniz ve ihtiyacınız olan tutarı da sırasıyla telefonunuzun mesaj metnine yazarak, 3452’ye SMS atabilirsiniz. Şubelerden veya Halkbank web sitesi üzerinden de başvurular değerlendirmeye alınmaktadır.

Halkbank Kamu Çalışanları için Kredi Başvurusu

Kamu çalışanları Halkbank’tan en fazla 50.000 TL tutarlı bireysel kredi kullanabiliyor. Faiz oranı %1,59’dan başlıyor. Halkbank hızlı kredi başvurusuiçin bankaya SMS atmanız yeterlidir. KAMU yazıp ardından T.C. kimlik numaranız, aylık net geliriniz, ihtiyaç duyduğunuz tutarı da ekleyerek 3452’ye kısa mesaj gönderilmelidir.

Halkbank Emekliler için Kredi Başvuusu

Halkbank emeklilere uygun faiz oranlarıyla kredi olanağı sunuyor. 50.000 TL’ye kadar %1,53 faiz oranıyla sunulan hizmet, Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi’dir. Emekliler Halkbank kredi başvurusu SMS ileEMEKLI yazıp, T.C. kimlik numarası, geliri belirten tutar ve talep edilen limit bilgisi de aralarında boşluk bırakarak yazarak 3452’ye mesaj atmalılar.

Halkbank Hızlı Kredi Başvurusu

Nakit ihtiyacınız düşük limitlerdeyse, Halkbank’tan hızlı kredi kullanabilirsiniz. Hızlı kredinin maksimum tutarı 15.000 TL ile sınırlıdır. Banka müşterisi olan veya olmayanlar %1,63 faiz oranı ve 60 ay vade seçeneğiyle kolay kredi kullanabiliyor. SMS ile başvuru yapmak isterseniz, KREDI yazıp sırasıyla T.C. kimlik numaranız, gelirinizi, talep ettiğiniz tutarla birlikte 3452’ye değerlendirme için gönderebilirsiniz. Banka müşterileri Halkbank internet veya mobil şube üzerinden veya web sitesinden hemen başvuru yapabilirler.

Halkbank Mini Kredi

Müşterilerinin ihtiyaçlarına anında yanıt vermek için Halkbank Kredimini ürünüyla hizmet veriyor. Bankalar genel olarak düşük kredi başvurularına hızlı ve kolay onay vermektedir. Mini kredi ürününden 5.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınız olması durumunda başvurabiliyorsunuz. Daha üst limitler için bireysel kredilerden birini tercih etmelisiniz.

Halkbank kredi faiz oranı%1,58’den başlamaktadır. Bu ürüne başvuru yapılması halinde maksimum 10 ay vade seçeneğinden yararlanırsınız. 26,25 TL ise kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Başvuru yapmak için Halkbank şubelerine gitmelisiniz. Bankanın diğer kanallarından mini kredi başvuru alınmamaktadır. Yada sitemiz üzerinden hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz.