Tasarruf yaparak kenara koyduğunuz birikimlerinizi, ICBC Bank’tan mevduat hesabı açarak değerlendirebiliyor, anapara üzerinden kazanç elde edebiliyorsunuz. Bankanın mevduat hesapları şubelerden, internet ve mobil bankacılık üzerinden açılabiliyor. ICBC Bank kampanyalı mevduat hesabı avantajlarından yararlanmak isteyenler ise daha yüksek faiz oranlarına dahil edilmektedirler.

Makalemizde ICBC Bank mevduat faiz oranları, kampanyalı mevduat hesabı bilgileri ve nasıl başvuru yapılacağı gibi konulara değinilmiştir.

ICBC Bank Mevduat Hesabı Özellikleri

Mevduat hesabı açmak isteyen kişiler, ICBC Bank mevduat hesabını mobil şube, internet şubeden açarak kampanyalardan yararlanabiliyor. En yüksek faizli ICBC Bank mevduat hesabı, mobil şube üzerinden açılan ürünlerdir. Standart kazandıran mevduat ise kampanyalı ürünlere göre daha düşük faiz oranlarına sahiptir.

Mobil Şubeden ICBC Bank Mevduat Hesabı Açma

ICBC Bank müşterileri, nakit paralarını bankaya yatırarak yüksek oranlarda kazanç elde edebiliyorlar. Bankanın yapmış olduğu kampanyaya göre mobil şubeden mevduat hesabı açma işleminde daha yüksek faiz oranları sağlanıyor. Bu nedenle bankanızdan internet şubesi şifresi talep ederek, dijital kanallardan hizmet almaya başlamalısınız. ICBC Bank müşterileri internet şubesi şifresine sahip değilseler, ICBC Turkey mobil bankacılığı telefonlarına indirerek şifre talep edebiliyor. Şifrem yok veya şifremi unuttum linkini tıkladığınızda T.C. veya yabancı kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı yazarak işlem yapabiliyorsunuz. İsterseniz ICBC Bank çağrı merkezi numarası 444 00 50’i arayarak da destek alabilirsiniz.

ICBC Bank Kampanyalı Mevduat Hesabı Özellikleri

Kampanyaya göre ICBC e-mevduat hesabı açacak olan kişiler, yüksek faiz oranından yararlanabilmek için 32 günden 45 güne vade seçeneğini tercih ederek, kırık vade üzerinden hizmet almalıdırlar. Ayrıca ICBC Bank e-mevduat hesabı yalnızca mobil şube üzerinden açıldığında, banka kampanya koşullarından yararlandırıyor.

ICBC Bank Mevduat Faiz Oranları 2019

ICBC Bank mevduat hesapları, bankanın hangi kanalından açıldığına bağlı olarak farklı faiz oranlarıyla kazanç getiriyor. ICBC Bank en yüksek faiz oranı mobil şubeden açılan e-mevduat hesabıyla sağlanmaktadır. Buna göre e-mevduat faiz oranı %19,70 olup, mobil şubeden ICBC Bank mevduat hesabı açacak olanlar için geçerlidir.

Mevduat hesabını internet bankacılığı üzerinden açanlar da kampanyalı oranlara yakın bir orana sahip. Buna göre ICBC Bank internet şubeden mevduat hesabı açıldığında, %19,60 faiz oranıyla değerlendiriyor. Her iki dijital kanalın kullanılabilmesi için internet şubesi şifresine ihtiyacınız olacak. Şifrenizi ICBC Bank mobil şubeden kişisel ve kart bilgilerinizle veya çağrı merkezini arayarak alabilirsiniz.

Şubeden açılacak mevduat hesapları faiz oranları daha düşüktür. Kampanyadan yararlanılmadığında standart mevduat hesabı oranlarıyla işlem yapılır. ICBC standart mevduat hesabı faiz oranları %9’dur. İnternet veya mobil şubeden işlem yapamıyorsanız, bankanın şubesine giderek kampanyadan yararlanmak istediğinizi ve yardım almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi müşteri danışmanı da sizi konuyla ilgili yönlendirecektir.