ING Bank, sizin için krediler hizmeti altında bireysel; işiniz için krediler adı altındaysa kurumsal müşterilerine kredi imkanı tanımaktadır. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için başvurabileceğiniz kredi türlerinin faiz oranları, talep edilen tutara göre değişmektedir. KOBİ hızlı kredilerde ise şahıs işletmeleri ve esnaflar evrak toplamadan, kefil aramadan uygun faiz oranlarıyla ürün kullanıyor.

ING Bank Sizin için Krediler

Eğitim, tatil, sağlık, taşıt ve konut gibi pek çok ihtiyacınız için, ING Bank bireysel kredilere başvuru yapabiliyorsunuz. Kredi kullanmak isteyen kişilerin ödeme performansına ve talep ettikleri tutara göre ING Bank’ın yansıtacağı faiz oranları değişkenlik gösterecektir. Bireysel müşteriler, ING Bank kredi çeşitlerinden e-Kredi veya Mini Kredi hizmetinden yararlanabiliyor. İsterseniz ödemelere de 3 ay sonra başlıyorsunuz. Buna göre ING Bank kredi kampanyaları şöyledir:

ING Bank e-Kredi

Düşük faiz oranına sahip olan e-Kredi hizmeti, ING Bank’ın en avantajlı ürünü olarak karşımıza çıkıyor. 5.000 TL ve üzerinde nakit ihtiyacınız olduğunda, %1,64 faiz oranından başlayan fırsatlardan yararlanırsınız. Kredi vadesi 3 aydan 60 aya kadar olup, dilediğinizde erken kapama yapabilirsiniz. Yasal düzenlemeler gereği, kredi tutarının binde 5’i kadar dosya masrafı ücreti talep edilir. ING Bank kredi başvurusu yapmak için ING Bank web sitesi, internet ve mobil bankacılığı kullanabilir; şubelere uğrayabilirsiniz.

ING Bank Mini Kredi

Bankanın diğer kredi çeşidi Mini Kredi’dir. İhtiyaçlarınız 5.000 TL’nin altında olduğunda, kredi faiz oranları, ING Bank’ın bu kredi çeşidine göre şekillenir. ING Bank müşterilerine mini ihtiyaçları için %2,25 faiz oranıyla kredi kullandırmaktadır. Vade seçenekleri değişmez, yine maksimum 60 ay vadeye kadar hizmet alırsınız.

ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Hem sıfır hem de 8 yaşa kadar ikinci el araç satın alımlarında, ING Bank taşıt kredisine başvurarak, destek alabiliyorsunuz. 60 aya kadar vade seçenekleri vardır. Taşıt kredisi faiz oranları; %1,79’dan başlayıp, kredi notuna göre %2,49’a kadar yükselmektedir. Hayat sigortası zorunlu değildir ve satın alacağınız aracı rehin göstererek, kefilsiz şartsız kullanım yapılabiliyor.

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

Konut kredisi kullanarak ödemelerinizi eşit taksitli, eşit anpara ödemeli veya ara ödemeli olarak yapabilirsiniz. ING Bank konut kredisi faiz oranları %1,65’den başlar, 120 aya kadar vade seçeneği sunar. Başvuru yapmak için web sitesi üzerinden form doldurarak randevu oluşturabilir veya şubeye gidebilirsiniz. Randevu oluşturduğunuzda uygun olduğunuz saatlerde müşteri danışmanı tarafından aranıp, bilgilendirilirsiniz.

ING Bank İşiniz için Krediler

ING Bank KOBİ Hızlı Kredi

Şahıs işletmeleri ve esnaflar, ING Bank’tan 100.000 TL’ye kadar KOBİ hızlı krediye başvurarak, ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Vergi levhasına sahip tüm şahıs işletmeleri adına, gerçek kişiler bu krediden yararlanabilir. ING KOBİ hızlı kredi başvurusunu kurumsal mobil uygulamasını indirerek, sisteme giriş yapmadan tamamlayabilirsiniz. Ayrıca web sisti üzerinden Hemen Başvur linkini tıklayıp, bilgileri doldurup, başvuru yapabilirsiniz. KOBİ kredi faiz oranı ise %1,79’dan başlamaktadır.