İş Bankası müşterisi olmak isteyen veya İş Bankası kredi kartı kullanmak isteyen kişilerin merak ettiği tüm detayları bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kredi kartı kullanım oranının her geçen gün arttığı şu günlerde İş Bankası’nın sunduğu kredi kartlarının ve bu kredi kartlarının avantajlarına bir göz atalım.

İş Bankası Maximum kredi kartı

Bankanın en çok tercih edilen kart tiplerinden olan Maximum kredi kartının yıllık ücret konusunda müşterilerinden aldığı kart aidatı sadece 60 TL’dir. Aynı zamanda aylık olarak 12 ay boyunca düzenli bir şekilde 500 TL ve üzerinde bu kart üzerinden yaptığınız harcamalarınızda ise banka sizlere 60 TL bonus puan sunmaktadır.

Bu kredi kartına sahip olduğunuz zaman ise İş Bankası’nın sunduğu avantajların neler olduğuna bir göz atalım. Banka Markapark üzerinden yapacağınız alışverişlerde size 3 ay Dünyaca ünlü spor salonu olan MACFit üyeliği sunmaktadır. Aynı zamanda Mediamarkt üzerinden yapacağınız online alışverişlerde ise bankanın 100 TL üzerinde bonus sunduğunu belirtmek istiyoruz. son olarak ise akaryakıt alışverişlerini BP üzerinden yapan müşterilerine 40 TL’ye kadar bonus para puan sunmaktadır.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi kartı

Üniversite öğrencilerinin tercih ettiği bir kredi kartı olan bu kart tipinin yıllık olarak sizlerden alacağı ücret 25 TL’dir. Ancak bu kredi kartının kullanıcılarına sunduğu bazı ayrıcalıklar bulunmaktadır. Bu ayrıcalıklar arasında en dikkat çeken detayın ise OXXO firmalarından yapacağınız alışverişlerde sizlere ek 5 taksit seçeneği sunmasıdır. Aynı zamanda iskultur.com üzerinden yapacağınız ödemelerde ise bankanın 75 TL ve üzerine ilave olarak 3 taksit seçeneği sunacağını belirteli. Bunun dışında İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinden yapacağınız her alışveriş için ekstra olarak 5 taksit imkanı da banka tarafından sunulmaktadır.

İş Bankası Maximum Gold kredi kartı

Bankanın bir diğer kredi kartı da Maximum Gold olarak dikkat çekmektedir. Özellikle Son Moda alışverişlerinde müşterilerine ek olarak 2 taksit imkanı sunmaktadır. Bunun dışında anlaşmalı olan bazı restaurantlarda %5 indirim sunmaktadır. Son olarak ise tatil.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 9 taksit seçeneği sunarak sizlere ayrıcalık tanınmaktadır.