İhtiyaç duyduğunuz nakit tutarı düşük limitlerdeyse, bankaların mini kredi hizmetlerine başvurarak, uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Mini kredi veren bankalar, tutar düşük olduğundan ihtiyaçlarınıza acil ve pratik çözümler sunar. Mini kredi başvuruları da oldukça kolaydır. Bankaların internet, mobil bankacılığı, SMS uygulaması ve web sitesi üzerinden hızlı başvuru yapabilirsiniz. Bankanın müşterisi olmasanız bile, dijital işlemler sayesinde krediniz hemen hazırlanır.

Hangi Bankalar Mini Kredi Hizmeti Veriyor?

ING Bank, TEB, QNB Finansbank, Odeabank, Denizbank ve Vakıfbank mini kredi hizmeti veren bazı bankalardır. Mini kredi veren bankaların kampanyaları şöyledir:

ING Bank Mini Kredi

Müşterisi olun veya olmayın ING Bank’tan kredi kullanmak oldukça pratik. Sunulan kampanyaya göre, 5.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızda %2,25 faiz oranından yararlanırsınız. 60 aya varan vade seçenekleriyle sunulan mini krediden yararlanmak için ING Bank web sitesini ziyaret edebilirsiniz. “Hemen Başvur” linkini tıklayarak, gerekli bilgileri doldurun, müşteri temsilciniz sizi arasın. Şubeye gitmeye gerek kalmadan, evraklarınız adresinize gelsin. Sözleşmeyi imzalayın ve hesabınız açıldıktan sonra paranız hemen hesabınıza aktarılsın.

ING Bank’tan 5.000 TL ve üzeri nakit kullanmak istediğinizde ise daha avantajlı faiz oranlarından yararlanırsınız. Bu hizmete göre kişilerin talep ettiği kredi tutarına %1,64’ten başlayan oranlar yansıtılır. Banka müşterisiyseniz, internet veya mobil bankacılık üzerinden de acil kredi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB Pratik Kredi

Acil krediye ihtiyaç duyduğunuzda, kefilsiz hızlı başvuru talebinizi bankaya SMS ile iletebilirsiniz. Bunun için T.C. kimlik numaranızı 4466’ya SMS atmanız yeterli olacaktır. TEB Pratik ihtiyaç kredisi maksimum limit 12.500 TL olup, 60 ay vade seçeneğine sahiptir. TEB kredi faiz oranları ise %1,69’ten başlamaktadır. Yapılacak başvuru ön onay niteliği taşımaktadır. Gerek görülmesi halinde kefil veya ek belge talep edilebiliyor. Ön onay aldıktan sonra TEB şubelerine giderek, kesin bilgi alabilirsiniz.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi ise 30.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınız karşılayacak özelliktedir. Maksimum 30.000 TL kredi hizmetine başvurmak için internet veya mobil şubeden destek alınmalıdır. Faiz oranları %1,69’dan başlayıp, müşteri profiline göre değişmektedir. Herhangi bir teminata gerek duyulmamaktadır.

QNB Finansbank Hazır Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm bulabilmeniz için kredi başvurunuzu önceden yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptığınızda adınıza bir limit tanımlanır. Evrak veya diğer prosedürlere gerek duyulmaz. Ön onay aldığınızda, ihtiyaç olduğunda, internet üzerinden hazır kredinizden kullanıp, paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Tek başvuru yapın, acil ihtiyaçlarda pratik çözümlerden yararlanın. QNB Finansbank hazır kredi başvurusu şubeler, internet veya mobil şube, ATM ve çağrı merkezi aracılığıyla alınmaktadır. 2 ile 60 ay vade seçeneklerinden birini seçerek kullanabileceğiniz hazır kredinin faiz oranı %2,25’tir.

CardFinans kredi kartınız varsa, başvuru yapmadan, anında kredi kullanabilirsiniz. Kart limitinden kullanılan bu hizmet için işlem ücreti ödemezsiniz. Anında kredi faiz oranı %2,25 olup, kullanıldığında tutar kadar limit blokelenir. Maksimum 12 ay taksit seçeneği vardır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ise %1,84’ten başlar ve dijital kanallardan maksimum 35.000 TL’ye kadar limit kullanmanızı sağlar.