Passolig ile üç farklı kart tipinden yararlanmak mümkün oluyor. Kredi kartı, banka kartı ve cüzdan karttan size en uygun Passolig kartı seçmek istiyorsanız, Passolig kart özelliklerini ve sağladığı avantajlarını belirttiğimiz makalemizi inceleyebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde başvuru fırsatı sunan bu kartlar ile işlem yaptıkça takımıza da destek olacaksınız.

Passolig Kredi Kartı Özellikleri

Kredi kartı özelliğine sahip bu kart ile hem Türkiye’deki tüm stadyumlara giriş yapabilir, hem de yurtiçi ve yurtdışında harcama yapabilirsiniz. Tüm bankalardaki kredi ve kredi kartı limitleriniz göz önünde bulundurularak bir limit tanımlanır. Bu limitle bankaların kredi kartları gibi peşin, taksitli alışveriş yapabilir, nakit avans çekebilirsiniz. Harcama taksitlendirme gibi pek çok kart özellikleri de tanımlıdır.

Passolig kredi kartı başvurusu yaparken tuttuğunuz takımı seçerek, kartın üzerinde takımınızın logosunu bastırabilirsiniz. Passolig web sitesi üzerinden başvurunuzu tamamlarken, gerekli belgeleri sisteme yüklemeniz istenir. Alışveriş yaptıktan sonra günü gelen ödemelerinizi, hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilirsiniz. Diğer ödeme kanalları arasında PTT şubeleri, PTT Matikler, Akbank ve Vakıfbank ATM’leri ile N Kolay işyerleri bulunur.

Passolig kartınızla maç giriş bileti satın almak için e-bilet hizmetine üye olmanız gerekiyor. Üyelik bedeli takımınıza göre değişecektir. Kartla harcama yapmak içinse herhangi bir üyelik ücreti talep edilmez.

Passolig Banka Kartı Özellikleri

Yanınızda nakit para taşımanıza gerek kalmadan, Passolig banka kartı özelliklerini kullanarak, hesabınızdan ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerinizi kartınızla ödedikçe takımınıza maddi olarak destek de olursunuz. Stadyuma giriş yaparken kullanabileceğiniz bir kart özelliği taşır. Tüm banka ATM’leri üzerinden Passolig hesabınızdan nakit para çekebilirsiniz.

Passolig Banka Karta para yüklemeleri; PTT şubeleri, PTT matikler, N Kolay işyerleri, Akbank ve Vakıfbank ATM kanalları, Passolig internet şubesi ve paso.com.tr adresinden yapılmaktadır. Diğer bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak da para yükleme işleminizi sağlayabilirsiniz.

Banka kartına tanımlanan kampanyalardan da yararlanarak avantajlı fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart Özellikleri

Kredi kartı ve banka kartı hizmetleri 18 yaşını doldurmuş kişiler için tanımlanan hizmetlerdir. Stadyuma giriş kartı olarak kullanabileceğiniz Passolig cüzdan kart, 18 yaş altı kişiler için hazırlanmıştır. Ön ödemeli olduğundan, karta bakiye yükleyerek nakit harcamalarınızda da kendi paranızdan ödeme yaparak alışveriş yapmanızı sağlar. Maç bileti alabilmek için de yine karta bakiye yüklemiş olmanız gerekir.

Passolig kart kullanımı yaparken, aklınıza takılan ve merak ettiğiniz her şeyi Passolig iletişim merkezi telefon numarasını (0850 724 3344) arayarak sorabilirsiniz.

Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüm kart tiplerine başvurular Passolig web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Hemen Al butonunu tıkladığınızda, cep telefonunuza bir SMS gönderilir. İlgili alana gelen şifrenizi girerek ekrandan kart tipinizi (kredi kartı, banka kartı veya cüzdan ön ödemeli kart) seçmelisiniz. Sisteme fotoğrafınızı yükleyerek ödeme işlemini gerçekleştirin. Bu işlemi yapabilmek için kredi kartı kullanabilir, ödeme noktalarından nakit olarak ödeyebilir veya promosyon kodunuzu kullanabilirsiniz. Passolig kart başvurusu tamamlandığında, en kısa sürede kart adresinize posta ile ulaştırılacaktır.