Her türlü ihtiyacınıza acil ve pratik çözümler sunan QNB Finansbank, çeşitli çalışma gruplarına kredi hizmeti sunarken, ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Ayrıca evrak ve kefil gerektirmeden, QNB Finansbank kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi ödemelerinizi de 3 ay sonraya erteleyebilirsiniz.

Makalemizden QNB Finansbank’ın avantajlı kredi kampanyalarını ve faiz oranlarını inceleyerek, kredi başvurusunda bulunmanın kolay yolları hakkında bilgi sahibi olabilir, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kişiye özel oranlar değişkenlik gösterse de, QNB Finansbank faiz oranları %1,84’ten başlamaktadır. 60 ay vadeli kredi hizmeti alırken, 3 ay ertelemeli seçeneğinden de yararlanmanız mümkün. Kredi kullanım amacınız ne olursa olsun, çeşitli ürün yelpazesiyle içinizi rahatlatacak çözümler sunan bankaya, kredi başvurusu yapmak da çok kolay. QNB Finansbank kredi başvurusu kanalları şöyledir:

SMS ile QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Tüm operatörlerden gönderebileceğiniz SMS ile kredi başvuruları, anında değerlendirmeye alınır ve saniyeler içerisinde sonuçlanır. T.C. kimlik numaranızı yazarak 5030’a kısa mesaj atmanız sayesinde kredi ön onay kontrolü yapılır. Ön onay aldığınız kredinizi, banka müşterisiyseniz hemen kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olmayanlar da şubelere giderek, parayı açılacak hesaplarından veya nakit olarak alabilirler.

İnternet ve Mobil Bankacılıktan Kredi Başvurusu

QNB Finansbank müşterileri, bankanın internet veya mobil bankacılığına giriş yaparak, hızlı kredi başvurularını tamamlayabilirler. Şifrenizi almadıysanız veya unuttuysanız sisteme giriş yapmadan yeni şifre oluşturabilirsiniz. Ön onay verilen başvurularınızda, belirlenen limitten belgesiz ve kefilsiz anında kredi kullanabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Kredi Başvurusu

Tüm sorunlarınıza ve isteklerinize çağrı merkezi destek hattıyla çözümler sunan QNB Finansbank kredi başvurusunu 0850 222 0 900 numaralı telefonu aradığınızda sizin için sorgulamaktadır. Onay alındığında bankacılık sözleşmeniz varsa, müşteri danışmanı onayınızı aldıktan sonra hesap açar ve paranızı buraya yatırır.

İnternetten QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Bankanın web sitesi üzerinden hemen başvur butonunu tıklayarak, ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

NOT: İnternet veya mobil bankacılıktan kredi başvurusu yapılması halinde belge ve kefil talep edilmez. Diğer kanallardan yapılan başvurularda ihtiyaç duyulması halinde bilgi verilecektir.

QNB Finansbank Hazır Kredi Başvurusu

Nakde ihtiyaç her an olabilir. Bu nedenle QNB Finansbank müşterilerinin hazır kredi limiti olması adına bir sistem geliştirmiştir. İhtiyaç olmadan başvuru yaptığınız Hazır Kredi ürünü ile size özel bir limit belirlenir. Ön onay alınan bu limiti ilerleyen günlerde veya zamanlarda istediğiniz her an ihtiyacınız kadarını kullanabilir, kalan limitinizi ise bir sonraki ihtiyaçlarınız için bekletebilirsiz. Hazır Kredi 60 ay vadeli kredi hizmetinin yanı sıra %2,25 faiz oranına sahiptir. QNB Finansbank bireysel ihtiyaç kredisi ürünü faiz oranından biraz daha yüksek bir orana sahiptir. Ancak bekleyen ve ihtiyaca anında yanıt veren bir kredi türü olduğunu unutmayınız. Hazır kredi başvurusu QNB Finansbank internet şubesi, cep şubesi, çağrı merkezi, ATM ve şubeleri kullanarak yapılmaktadır.