QNB Finansbank, vadeli mevdat ürünlerini çeşitli faiz oranları ve özelliklerle müşterilerine sunuyor. Her hesabın sağladığı avantajlar ve kazandırdığı faiz oranları değişkendir. Ayrıca ilk kez QNB Finansbank vadeli mevduat hesabı açacaksanız, yüksek tanışma faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz..

Makalemizde QNB Finansbank vadeli mevduat hesabı faiz oranlarıve nasıl vadeli mevduat hesabı açabileceğinize dair bilgilere yer verilmiştir.

QNB Finansbank Vadeli Mevduat Ürünleri

Birikimlerinizi değerlendirmek amacıyla yararlanabileceğiniz QNB Finansbank vadeli mevduat ürünleri; e-mevduat, çift sarılı mevduat, tanışma faizli mevduat olmak üzere adlandırılmaktadır.

QNB Finansbank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Sabit oranda faiz kazanmak istediğinizde, QNB Finansbank avantajlı faiz oranlarıyla hizmet veriyor. İlk kez bankadan mevduat hesabı açacaksanız, paranıza %20,50 faiz oranıyla değer katabiliyorsunuz. Ayrıca piyasa koşullarından da etkilenmiyorsunuz. QNB Finansbank vadeli mevduat faiz oranlarının, birikimlerinize olan getirisini takip etmek veya hesaplamak isterseniz, müşteri temsilciniz ile hızlı iletişime geçerek bilgi talep edebilirsiniz.

Vadeli hesaplar 1 ile 1.000 gün arasında vadelerle açılabiliyor. %20,50 faiz oranı, hesabın açıldığı günden itibaren 45 gün geçerlidir. Bu süre sonunda isterseniz nakdinizi bankanın güncel faiz oranına göre yenilenmesini de talep edebilirsiniz. QNB Finansbank güncel faiz oranları1 ile 25 gün vade arasında %3,00; 26 günden 1.000 güne kadar %4,50’tur. Daha yüksek oranlardan yararlanmak isterseniz e-Vadeli ürünü tercih edebilirsiniz.

QNB Finansbank E-Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Bankanın internet veya mobil bankacılığı üzerinden vadeli mevduat hesabı açılması halinde faiz oranları, şubeden açılan tutarlara göre daha yüksektir. %13,50 den başlayan QNB Finansbank mevduat hesapları, vade sayısı ve tutar artıkça %18,75’e kadar artış gösterebiliyor. Bu oranlar yalnızca TL hesapları için geçerlidir. Dolar ve Euro para cinsinden açılacak hesaplarda oranlar farklıdır. Bilgi almak için QNB Finansbank çağrı merkezini (0850 222 0 900’ü) arayabilirsiniz.

QNB Finansbank Çift Sarılı Hesap

Çift Sarılı Hesap, QNB Finansbank’ın nakdinizi istediğiniz zaman kullanma imkanı verdiği, yalnızca geceleri (22:00–05:00 saatleri) kazanç getirisi olan bir vadeli mevduat hesabı özelliği taşır. Kullanıma açık kalan tutar limiti önceden belirlersiniz. Gün sonunda bu limitin üzerindeki bakiye tutarına faiz işler. Bu limiti de isterseniz değiştirebiliyorsunuz. Çift sarılı hesap tanışma faiz oranı kampanyası bulunmaktadır. Kampanyaya göre ilk 45 gün %19,75 faiz oranından yararlanıyorsunuz. Bu süre sonunda yenilenmesini istediğinizde, tutara göre %10’dan %12,25’e kadar değişen oranlarla hizmet alabilirsiniz.

Dilerseniz saat 17:00-05:00 saatleri arasında günlük faiz getirisi sağlayan vadeli mevduat hesabını da tercih edebilirsiniz. Bu durumda yine alt limit belirlenir. Belirlediğiniz limitin üstü tutarlara belirtilen saatlerde faiz işlemeye devam eder. Günlük vadeli hesabı tanışma faiz oranıysa %20,25’tir.

Vadeli Mevduat Hesapları Nasıl Açılır?

QNB Finansbank mevduat hesabınızı;

  • Mobil veya internet bankacılık üzerinden,
  • Çağrı merkezini arayarak müşteri danışmanı yardımıyla veya
  • Şubelerden açabiliyorsunuz.