Senetle borç para veren yerler birçok şehir ve ilçelerde tercih edilmekte ve ihtiyacı olan kişiler tarafından araştırılmaktadır. Bizde hiçbir yerde olmayan yollardan sizlere bahsederek borç para bulmanızı sağlayacağız. Borç para bulmanın yollarını bulmak oldukça kolay yalnızca sağlam güvenilir bir yerden almak için yazımız içerisinde bahsedeceğimiz yerlerden almanız yada bulmanız mümkün.  Bunun gibi elden taksitle borç para veren yerler oldukça tercih edilmektedir. Genellikle bankalardan sicili bozuk olması sebebiyle yada hiç çalışmamış olması sebebiyle borç para alamayan ve kredi kullanamayanlar bu tarz yerlere başvuru yaparak buralardan para almayı son çare olarak görmektedirler. Elbette bu gibi işlemleri yasal yollardan yapan sizlere nakit para sağlayan faktöring şirketleri olduğu gibi yasak olarak faizle tefecilik yapan kişilerde bulunmaktadır. Birçok yerde tefeciler oldukça tehlikeli ve riskli olabilmektedir. Bu nedenle tercih edilmeden önce iyice araştırılmalı mümkün mertebe aşağıda paylaşacağımız kendi ilinizden olan kişilerle görüşmeli ve oldukça iyi bir şekilde düşünülmesi gerekmektedir.

Senetle Borç Para Veren Yerler 2019 (Bankalar, Kişiler, Kuyumcular vs)

 • İpotek göstererek para ihtiyacınızı hemen çözebilmeniz mümkündür.
 • Kredi notuna bakmayan bankalar sayesinde de para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
 • Senetle eşya veren firmaların olduğunu biliyor muydunuz? Eşya ihtiyaçlarınızı veya paraya çevire bileceğinizi unutmayın.
 • Senetle para veren ikrazatçılar sayesinde de kredi ihtiyaçlarınızı anında çözüme kavuşturarak paranızı alabilirsiniz.
 • Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin sistemi. Bu sistem ile kredi alabilirsiniz ama bir hayli fazla faiz ödemek zorunda kalırsınız.
 • Senetle para veren kuyumcular listesini birazdan paylaşacağız. Fakat kuyumcuların size güvenmesi gerekiyor.
 • İş Kurmak istiyorsanız KOSGEB’e de başvuru yapabilirsiniz. Ki KOSGEB Hibe Kredileri geri ödemesiz olmaktadır.
 • Senetle para veren bankalar var mı? Evet yaptığımız araştırma neticesinde senetle para veren yerele ulaştık. Bunları sizler için tek tek aktaracağız. Fibabanka ve Ziraat Bankası gibi senetle kredi veren yerler listesinin başında bulunmaktadır.

Dikkat: Yukarıda sıraladığımız bütün bu yollara ulaşmak için Senetle borç para veren yerler sitesine girmeniz ve detayları incelemeniz yeterlidir.

Not1: Bu yollar neticesiz kalırsa aşağıdaki yorum bölümünden borç para veren kişilere ulaşabilirsiniz.

Türkiyenin bir çok il ve ilçesi içerisinde senetle borç para veren birçok kurum ve kişi bulunmaktadır. Kurumlar yasal olarak işletilen yerlerdir. Kişiler ise genellikle tefecilik yapan oldukça tehlikeli olabilecek yasal olmayan yollardan senetle borç para vermektedir. Bu gibi ihtiyaç durumlarında en son çare olarak bu tarz imkânlar tercih edilmelidir. Ayrıca çok iyi bir şekilde araştırma yapılmadan bilinmedik yerlere gidilmemesi gerekir. Genellikle borç para veren kurumlar arasında olan faktöring şirketleri, BDDK onaylı olarak hizmet vermektedir. BDDK bu arz kurum ve kuruluşları sürekli denetlemekte ve kurallara uygun olarak işlendiğinden emin olmaktadır. Ancak BDDK onaylı gibi gösterilip hizmet veren faktöring şirketleri de bulunmaktadır. Bu tarz onaylı gibi gösterilip ancak onaylı olmayan kuruluşlar, genellikle dolandırıcılık yapmak için böyle bir işin altına girmektedirler. Bu nedenle her faktöring şirketine güvenmek ve direk senet ile para almak pek mantıklı davranış olmayabilir. İyi bir şekilde araştırılması gerekir.

Senetle Para Veren Faktoringler ve Kuyumcular 2019

 • Lider Faktöring
 • Fiba Faktöring
 • Analiz Faktöring
 • Garanti Faktöring

Senetle para alabileceğiniz iller aracılığı ile kredi alabilmeniz mümkündür.

Yukarıdaki gibi faktöring şirketleri birçok şehir ve ilçelerinde hizmet veren kurumsal yerlerdir. Faktöring şirketlerinin bankalara oranla çok daha yüksek faizler ile işlediklerini unutmamak gereklidir. Bu nedenle kesinlikle ödenebilecek tutarlar ile bu tarz yerlere başvuru yapmakta ve bu miktarlarda para alınmasında fayda vardır. Çok yüksek tutarların ödemesi oldukça zor olabileceği gibi sadece ihtiyaç kadar alınması faydalı olacaktır. 2018 ve 2019 güncellemeleri sürekli olarak buradan paylaşılacaktır.

İL İL SENETLE PARA VEREN YERLER

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ,