Bir motosiklet düşkünüsünüz yada kendi işiniz için motosiklet ihtiyacı duyan bir patronsunuz ve nakit sıkıntısı yaşıyorsanız bu konuda üzülmenize hiç gerek yok. Günümüzde birçok ürün, bir çok mağaza tarafından senet karşılığında elden taksitle satılabilmektedir. Elden taksitle motosiklet satan yerler hakkında tüm bilgileri bu yazımızda paylaşacağız. Bu süreçte dikkat etmemiz gereken noktalar motoru satın alacağımız mağazalardır. Çünkü aynı marka ve aynı model motoru bir çok motosiklet mağazası farklı fiyatlar vererek çok uçuk fiyatlarla satmakta. Bu sebeple de maalesef insanlarımız bir motosiklete ederinden çok daha fazla para ödeyebilmekte. Bu sebeple senetle elden taksitle motosiklet satan yerler hakkında en uygun fiyatı veren mağazaları sizler için aşağıda listeleyeceğiz.

Senetle Elden Taksitle Motosiklet Satan Yerler ve Tüm Mağazalar

Senetle motor almak günümüzde baya kolaylaştı. Çünkü bankalara uygulanan yaptırımlar kredi kullanım oranlarını düşürdüğünden bir çok kişiye kredi çıkmamaktadır. Bu sebeple firmaların yapmış olduğu çeşitli kampanyalarla senet karşılığında elden taksitle çok uygun faiz oranlarıyla 48 aya kadar taksit seçenekleri ile motosiklet sahibi olabilirsiniz. Peki nasıl? Bu mağazalar nerelerdedir? Hepsini aşağıda açıklayacağız.

Türkiye’de bir çok motosiklet markası ve bu markaları satan bayiler bulunmaktadır. İlk önce yapmamız gereken hangi marka motor satın alacağınıza karar vermektir. Türkiye’de satış yapan bazı motor markalarını listelemek gerekirse bunların başında Honda, Bisan, Kanuni, Yamaha, Mondial, Küba gibi markalar gelmektedir. Hangi marka motor satın alacağınıza karar verdikten sonra bu motorları hangi firmadan hangi fiyatlarla alacağınızı araştırmanız gerekiyor. Peki senetle elden taksitle motosiklet satan yerler i nasıl bulabilirim? Bu yerler güvenilir midir?

Senetle Elden Taksitle Motor Satan Mağazalar

Bu süreçte ilk tercihiniz yukarıda açıklamış olduğumuz motor markalarının ana bayileri olmalıdır. Türkiye’nin bir çok ilinde bu marka motorların satışını gerçekleştiren ana bayisi ve yetkili servisi bulunur. Kısa bir Google araması ile bu ana bayilerin adresine ulaşarak detaylı bilgi edinebiliriz. Bu listeleri buraya eklememizin sebebi ise bunun çok uzun bir liste olmasıdır. Dilerseniz aşağıda yorum kısmından bilgilerinizi bize bırakabilir tarafınıza bu listeyi atabiliriz. Ya da Güvenilir bir alışveriş yapmak istiyorsanız satışını yapan markaların kendi mağazalarını ziyaret ederek detaylı bilgi de alabiliriz. Uğraşmak istemiyorum diyorsanız bulunduğunuz ilde bulunan yerel mağazalarıda araştırabilirsiniz. Bu mağazalar sayesinde de belirlenen kampanyalarda daha uygun fiyatlarla senetle motosiklet satın alabilirsiniz.

Senetle Motorsiklet Satan Firmalar Hangileridir?

  • Honda
  • Yamaha
  • Kanuni
  • Bisan
  • YBR
  • Mondial

Senetle motosiklet satın alamıyorsanız diğer bir seçenek olarak taşıt kredileri ve senetle borç para veren yerler hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz başlıklarımızı ziyaret edebilirsiniz.