İhtiyaçlar her geçen gün artmakta ve yeni borçlar birikmektedir. Bu duruma bağlı olarak müşteriler bankalardan kredi talebinde bulunuyor. Ufak tefek ihtiyaçlar için ihtiyaç kredisinden destek alınıyor. İhtiyaç kredisi için alternatif yöntemler bulunabilir. Böylece kredi çekme fikri bir süre ertelenebilir. Ancak konut ya da taşıt kredisi için bu biraz zordur. Yüklü  paralara ihtiyaç olduğu için kredi çekmek neredeyse şart oldu. Müşterilerine ihtiyaç, konut veya taşıt kredisi veren birçok banka vardır. Bu bankalardan biri de TEB olarak bilinir. Teb 2019 faiz oranları karşılaştırması yapılarak kredi çekilebilir. En ufak ihtiyaçlarınız için TEB, anında kredi veren bankalardan biridir. Ancak kredi notu düşük olan müşteriler için bu durum zorlaştırılıyor. Bu noktada sıkıntı yaşayan müşteriler, senetle kredi yöntemine başvurmaktadır.

TEB Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 

Birikmiş olan borçlarınızı kapatmak için nakit paraya ihtiyacınız olabilir.  TEB bankası ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Kredi notunuz uygun ve kredi şartlarını karşılıyorsanız şanslısınız. Hemen en yakın Teb şubesine giderek 24 saat içinde kredi çekebilirsiniz. Kredi çekmek isteyenler için 2019 faiz oranlarını derledik. Teb, ihtiyaç kredisi için 36 aya kadar vade hakkı sunmaktadır. Gelir bilgileriniz ve kimlik fotokopisi ile giderseniz anında kredi çekebilirsiniz. Başvurular internet üzerinden de gerçekleştirilebilir. O zaman banka gerekli evrakları mail yoluyla almaktadır. İhtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı 2019 yılı için %2.4’tür. İhtiyaç kredisi için minimum 5 bin TL limit belirlenmiştir. Bu limit maksimum 20 bin TL değerindedir. Daha fazla kredi çekmek isteyen müşteriler taşıt kredisinden faydalanabilirler

TEB Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 

İnsanların taşıta olan ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. Bu duruma bağlı olarak da bankalar taşıt kredisi veriyor. Taşıt kredisi için gereken şartlardan biri tapusu alınacak olan bir araçtır. Mail yolu ile aracın yeni tapusu istenmektedir. Buna ek olarak ehliyet belgesi de vermelisiniz.  Borcu ödenemeyen araca banka el koyabiliyor. Bu sebeple taşıt ipotekli olmaktadır.  Teb bankası taşıt kredisinde uygun oranlarla müşterilerine avantajlar sunuyor. Taşıta yatırım yapmak isteyenler Teb Bankacılıktan saat içinde kredi talep edebilirler.  Gerekli evrakları bankaya verdikten sonra beklenmelidir. Banka birkaç gün içinde olumlu ya da olumsuz dönüş sağlar. Teb Bankası 48 ay vadeyle taşıt kredisi verebilir. 2019 kredi faiz oranı ise %2.65 olarak belirlenmiştir. Vadeleri küçülterek faiz oranını düşürmek de mümkündür. Teb Bankası minimum 50 bin TL taşıt kredisi vermektedir. Taşıt kredisinde maksimum tutar ise 200 bin TL değerindedir.

TEB Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 

Herkesin hayalinde bir ev vardır. Hayal ettiğiniz o eve uygun faiz oranlarıyla sahip olmak mümkündür. Bu konuda her türlü avantajı sağlayan TEB Bankası, müşterilerine gerekli desteği sağlıyor. Böylece kiraya verdiğiniz parayı Bankaya ödeyerek kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Nakit olarak ana para veremeyecek olan müşteriler de mevcuttur. Bu konuda TEB Bankası ana para ertelemeli kredi vermektedir. Öncelikle faizleri ödeyip anaparayı daha sonra ödeyebilirsiniz. Ev almak isteyenlere TEB Bankası birbirinden güzel avantajlar sunuyor. En başta peşinat ödediğiniz takdirde kredi faiz oranı düşmektedir. Ancak peşinatsız faiz oranları 2019 yılı için %2.58 olarak belirlenmiştir. Banka 120 aya kadar vade hakkı vermektedir. Vadeleri kısaltarak ve ön ödeme yaparak faiz oranı düşürülebilir. Teb Bankası minimum konut kredisi 50 bin TL değerindedir. Maksimum değeri ise 200 bin TL olarak kabul edilmiştir. Konut tapusu ile uygun kredi oranlarından faydalanabilirsiniz.