Tüm bireysel ihtiyaçlarınız için tatillerde ve bayramlarda Türkiye İş Bankası’ndan kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Anında kredi hizmeti ile İş Bankası müşterileri, internetten hızlı kredi kullanabiliyor. İlk kez Türkiye İş Bankası kredi başvurusu yapacaksanız, yardım ve hizmet alabileceğiniz başvuru kanallarına makalemizde yer verdik. Bankanın avantajlı ve hızlı kredi başvuru kanallarını makalemizden inceleyerek, haftanın her günü başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası’nın avantajlı anında kredi hizmeti, banka müşterilerine özel tanımlanmıştır. Anında krediye İnternet bankacılığı veya İşCep’ten başvurarak, 40.000 TL’ye kadar tutarda kredi onayı alınabilir. Tutar %2,20 faiz oranı ve 60 aya kadar vade seçeneğiyle hazırlanmıştır. İş Bankası anında kredi başvurusu internet şubeden; “kredilerim, anında kredi başvurusu” menülerinden, İşCep’ten; “krediler ve anında kredi başvurusu” adımlarından yapılabiliyor. Yapılan başvuru onaylandığında, tutar bankada bulunan vadesiz hesabınıza aktarılır. Banka müşterisi değilseniz ve dijital kanalları kullanmıyorsanız, diğer başvuru kanallarını tercih edebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternetten İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası web sitesi üzerinde yer alan menülerden; bireysel, bireysel krediler adımını takip etmelisiniz. Ekranda anında kredi, anında alışveriş kredisi, ihtiyaç kredileri, taşıt kredisi, ev kredisi gibi ürünler yer almaktadır. Bu seçenekler arasından birini ettikten sonra “hemen başvur” linki üzerinden, kişisel bilgilerinizle birlikte başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bankamatiklerden İş Bankası Kredi Başvurusu

Kartlı veya kartsız olmak üzere 2 farklı şekilde bankamatiklerden kredi başvurusu yapılabiliyor. Banka müşterileri kartını ATM’ye takıp şifresiyle giriş yapmalıdır. Ardından menülerden sırasıyla daha fazlası, başvurular ve kredi adımları takip edilerek tutar bilgisi ve diğer gerekli bilgiler doldurularak işlem yapılabilir. Kartsız kredi başvurusu ATM’den giriş tuşunu seçtikten sonra “başvurular, kredi” adımları üzerinden tamamlanabilir.

SMS ile İş Bankası Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu yapmanın en hızlı yolu bankanın talep ettiği bilgileri cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne yazarak istenen numaraya SMS atmaktır. SMS ile İş Bankası kredi başvurusu yaparken, kişiler “NAKİT yazıp T.C. kimlik numaraları, kredi tutar bilgisi, aylık gelirlerini” aralarından birer boşluk bırakarak yazdıktan sonra 4402’ye göndermelidir. SMS ile kredi başvurusu hem bankanın müşterileri hem de müşterisi olmayanlar tarafından yapılabilir.

Şubeden İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası’na şubeden kredi başvurusu yaptığınızda, bankacılık sözleşmeniz dijital kanallarda görüntülenmesi halinde, tutarı alabilmek için şubeye gitmek zorunda değilsiniz. Türkiye İş Bankası kredi başvurusu olumlu değerlendirilirse, İşCep şifrenizle mobil bankacılığa giriş yaparak “krediler, kredim hazır “ menüsünü takip ederek paranın hesabınıza yatmasını onaylayabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Alışveriş Kredisi Başvurusu

Nakit ihtiyaçlarınızın yanı sıra İş Bankası’nın anlaşmaları alışveriş noktalarından harcama yapmak için de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Anlaşmalı alışveriş siteleri; genpa, hepsiburada ve n11 olup, Türkiye İş Bankası alışveriş kredisi başvurusu, harcama anında yapılabilir. Ödeme seçeneklerinden İş Bankası krediyi seçtiğinizde, onay alırsanız hemen taksitli alışveriş kredinizle harcamanızı ödeyebilirsiniz.