Bankalar, müşterisi olsun veya olmasın ilk kez mevduat hesabı açacak olan kişilere, yüksek faizlerle hizmet vermektedir. Bu oranlar her bankaya göre değişmekte ve sağladığı avantajlar değişkenlik göstermektedir. Yüksek hoş geldin faizi veren bankalar 2019 yılı güncel listeye makalemizden ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Mevduat Hesabı Hoş Geldin Faizi

Mevduat hesabı hoş geldin kampanyası yapan Yapı Kredi Bankası, parasını ilk kez Yapı Kredi’ye getirenlere %20,50 faiz oranında kazanç getirisi sağlıyor. Kampanyadan yararlanmak için mevduatın 32-370 gün aralığında seçilmesi gerekiyor. Yapı Kredi hoş geldin faizi mevduat hesabını internet şubesi, mobil ubesi üzerinden açabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezini (444 0 444) arayarak da hesap açabilir, şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet şubesinden Yapı Kredi Bankası mevduat hesabı açmak için sırasıyla; yatırımlar, vadeli mevduatlarım, e-mevduat, vadeli mevduat ürün türü ve yeni param adımlarını tıklayarak işlem yapabilirsiniz.

Mobilden Yapı Kredi Bankası mevduat hesabı başvurusu sırasıyla; yatırımlar, vadeli mevduat açılısı, mevduat tipi ve yeni param adımlarını takip ederek yapılabilir.

Denizbank Mevduat Hesabı Hoş Geldin Faizi

Bankanın müşterileri ilk kez Denizbank mevduat hesabı başvurusunda bulunuyorsa, internet veya mobil bankacılığı üzerinden işlem yapabiliyor. Banka müşterisi değilseniz öncelikle sözleşme için şubelere gitmeniz gerekiyor. Daha sonra yine şubeden veya dijital kanallardan hemen hesabınızı açabilirsiniz.

Kampanyalı Denizbank mevduat hesabı hoş geldin faizi %20,50 olup, 5.000 TL ile 250.000 TL tutarlı limitler ve 32-90 gün vadeli hesaplar için geçerlidir.

Odeabank Mevduat Hesabı Hoş Geldin Faizi

Oksiyen Hesap kampanyası yapan Odeabank, müşterilerine birikimleri mevduat hesabındayken, paralarından kullanım yapma kolaylığı sağlıyor. Paranızdan sizin belirlediğiniz kadar tutar kullanıma açık bırakılır, kalan tutar üzerinden ise 250.000 TL’ye kadar %20,75 Odeabank mevduat hesabı hoş geldin faiz oranıyla değerlenir. Harcamalar için ayırdığınız tutardan otomatik ödeme talimatı verebilir, nakit harcama yapabilirsiniz.

ING Bank Mevduat Hesabı Hoş Geldin Faizi

ING Bank’tan internet bankacılığı, mobil bankacılığı, ATM ve çağrı merkezi kanalını kullanarak ilk kez e-Turuncu hesap açanlar, yüksek oranlarda mevduat hesabı ürününden yararlanıyor. Alt limiti bulunmayan bankanın mevduat hesabına yatırdığınız parayı da istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kalan tutar üzerinden vade bozulmadan kazanç getirmeye devam eder. Ayrıca EFT, havale işlemleri ücretsizdir. ING Bank mevduat hesabı hoş geldin faizi %20 olup, 1 yıl boyunca geçerlidir. Turuncu ekstra programına katılarak, banka kartınızı kullanarak her ay 750 TL ve üstü harcama gerçekleştirdiğinizde ise ekstra %2 faiz oranı da mevduatınıza eklenecektir.

Akbank Mevduat Hesabı Hoş Geldin Faizi

Direkt Serbest Hesap açarak Akbank’tan ilk üç ay yüksek faiz oranıyla mevduat kazancı elde edebiliyorsunuz. Vade beklemenize gerek olmadan hesabınızdan para çekebilirsiniz. Kalan tutar üzerinden vadeniz sürdürülür. Akbank mevduat hesabı hoş geldin faizi %18 olup, yalnızca ilk üç ay geçerlidir. Alt limit 1.000 TL olup, sonraki aylarda 6 ay vadede %15, 1 yılda %12 ve bir yıldan uzun süreli vadelerde ise %10 mevduat faiz oranı hizmeti bulunmaktadır.