ICBC Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu - Hızlı Kredi Başvurusu- Kredi Hesapla - KOSGEB Kredisi – Kredi Bul
 • ALTIN (TL/GR)
  473,79
  % 0,46
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5575
  % 0,12
 • € EURO
  8,9826
  % 0,09
 • £ POUND
  9,7776
  % -0,35
 • ¥ YUAN
  1,1204
  % 0,34
 • YARIM ALTIN
  1.537,10
  % 0,60
 • BITCOIN
  82840,543
  % 0,61
 • BIST 100
  1.111,96
  % 0,12

ICBC Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ICBC Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ICBC Bank, Çin Merkezli ICBC Grubu Şirketinin Türkiye’deki temsilcisi olan, dünyada 42 ülkede ve toplamda 17.000 şube ile hizmet verirken, müşterilerinden 496 milyonunu bireysel, 5 milyon kadarını ise kurumsal segmentte yer alıyor. 2017 yılında dünyanın en büyük şirketleri ödülünü almış olan ICBC Bankası ve Grubu, dünyanın bin bankası arasındadır.

Makalemizde ICBC Bank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, ICBC kredi faiz oranları nelerdir, kredi kullanımı için gerekli bilgilere yer verilmiştir.

ICBC Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hesaplı Kredi adıyla ihtiyaç kredisi ürünü sunan ICBC Bank, başvuruda bulunacak kişilere hesaplı ve hızlı çözümler sunuyor.  Bankanın internet bankacılığı ve mobil bankacılığı hizmeti bulunmaktadır. ICBC Bank ihtiyaç kredisi başvurusu ise bankanın web sitesi üzerinden hemen yapılabilir ve banka müşterisiyseniz dijital kanallardan işlem yapılabiliyor.

ICBC Bank hesaplı kredinin vade sayısı maksimum 60 aydır. Ödeme planı müşterilerinin tercihine göre hazırlanır. ICBC Bank ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler; yalnızca gelir belgesi olurken, adres paylaşım sisteminden adresi görüntülenemeyen kişilerden isimlerine kayıtlı bir adet fatura da istenebiliyor.

Kamu çalışanı, serbest meslek sahibi, ücretli çalışanlar ve gayrimenkul sahipleri kredi başvurusunda bulunabilir. Başvuru sahibine göre istenecek gelir gösterir belgeler değişkenlik gösterecektir. Ayrıca ICBC Turkey Bank kredi maliyeti, kredi tahsis ücreti ve faiz oranına göre belirlenir. ICBC Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,05’ten başlarken, tutarın binde 5’i kadar tahsis ücreti alınır. Kredi taksitleri süresince, hayat sigortası yapılmalıdır.

Internetten ICBC Bank Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurusu yaparken, ICBC Bank web sitesi üzerinden hemen hizmet alabiliyorsunuz. T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranız gibi kişisel bilgilerinizi ekrana girdiğinizde, bir sonraki adımda çalışma ve gelir bilginiz istenecektir. Ardından size uygun kampanyalı kredi bilgileri ekrana gelecek ve onayladığınızda başvuru sonucunuz cep telefonunuza SMS ile bildirilir.

ICBC Bank İpotekli Finansman Kredisi

İpotekli finansman kredisi, ihtiyaç kredisinin maksimum tutarını aştığı durumlarda tercih edilmektedir. Düşük faiz oranlarıyla fakat yüksek tutarlı nakit fırsatından yararlandıran ipotekli finansman kredisi başvurusu ICBC Bank web sitesinden alınmaktadır. ICBC Bank ipotekli finansman kredisi faiz oranları ise %1,73’ten başlıyor. Başvuru için konutun başvuru sahibi adına olması gerekiyor.

ICBC Mobil Bankacılık Avantajları

Bankanın mobil bankacılık uygulamasını cep telefonuna indirerek işlem yapan kişiler çeşitli fırsatlardan yararlanıyor. ICBC Turkey uygulaması kullanımda olduğu süre boyunca tüm ATM’lerde hesabınızdan ücretsiz para çekebiliyorsunuz.

Mobil bankacılığı üzerinden yapılacak EFT ve havale işlemleri de ücretsiz yapılabilir. Diğer avantajlar ise uygulamadan yurt dışına para gönderme, vadesiz ve vadeli hesap açma, kredi taksit görüntüleme, borç ödeme, döviz alım satımı yapmadır. Fatura ödeme ve talimat verme gibi hizmetler de ICBC mobil bankacılığın bir başka avantajıdır.