TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları - Hızlı Kredi Başvurusu- Kredi Hesapla - KOSGEB Kredisi – Kredi Bul
 • ALTIN (TL/GR)
  468,98
  % -0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  7,6691
  % 0,43
 • € EURO
  8,9817
  % -0,03
 • £ POUND
  9,7659
  % -0,21
 • ¥ YUAN
  1,1303
  % 0,82
 • YARIM ALTIN
  1.522,10
  % -0,15
 • BITCOIN
  80528,102
  % 1,54
 • BIST 100
  1.096,16
  % 0,84

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

TEB ihtiyaç kredisi ürünleri, pratik ve kolay hizmet alabilmeniz için çeşitli amaçlara yönelik olarak gruplandırılmıştır. Hızlı kredi başvurusu yapmak isterseniz TEB Pratik kredi, uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak isterseniz CEPTETEB, PTT çalışanı veya emekli maaşınızı PTT’den alıyorsanız TEB Jet kredi tercih etmelisiniz. Ayrıca çeşitli anlaşmaları bulunan mağazalardan alışveriş yapmak isterseniz de mağaza içi kredi ürünü bulunmaktadır. Makalemizde TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları, kredi çeşitleri ve kredi başvurusu kanalları hakkında bilgiler paylaşılmıştır.

 CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Bankanın dijital platformu olan CEPTETEB üzerinden yapılan kredi başvurularınızda, daha düşük faiz oranlarıyla kredi kullanmanız mümkün oluyor. Şubeye giderek zaman kaybetmeyeceğiniz, CEPTETEB ile kredi başvurusu yaparak, onaylanan tutar için de şubeye gitmezsiniz. Mobil uygulama veya internet şubeden kullanımı onaylayabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,69’dan başlar ve 60 aya kadar vade seçeneği sunar.

TEB müşterisi değilseniz, bankanın web sitesi üzerinden başvurunuzu yapın, müşteri hizmetleri sizi arasın ve uygun olduğunuz bir güne randevu oluştursun. Böylece sen yerinden kalkmadan, bulunduğun yere müşteri danışmanın gelsin, kredini kullandırsın.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Acil nakde ihtiyacınız olduğunda, TEB Pratik kredi ürünü ile pratik çözümler sunuyor. 12.500 TL’ye kadar limite sahip Pratik Kredi başvurusu da çok kolay. Cep telefonunuzdan T.C. kimlik numaranızı 4466’ya kısa mesaj atarak, cevabınızı anında öğrenebilirsiniz. Pratik ihtiyaç kredisi faiz oranları, kişilerin müşteri profiline göre değişmektedir.

TEB Jet Kredi Özellikleri

Emekli maaşınızı PTT’den alıyor veya PTT personeliyseniz, TEB Jet kredi kullanmak için PTT iş yerlerine gitmelisiniz. Yalnızca nüfus cüzdanınızla ve TEB kredi başvuru formunu doldurarak, kredi başvurusu yapabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Yaş sınırı maksimum 70 olup, 40.000 TL’ye kadar limit tanımlanabilmektedir. TEB Jet kredi faiz oranları 5.000 TL’ye kadar %2,75, 5.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar tutarlarda %2,45, 10.000 TL’den 20.000 TL’ye kadar %2,40 ve 20.000 TL ve üzeri tutarlar içinse %2,30 olacaktır.

TEB Bireysel Finansman Kredisi

Finansman desteğine ihtiyaç duyduğunuzda, talep ettiğiniz limit size tanımlanabilecek kadar uygun olmayabilir. Bu durumda TEB bireysel finansman kredisine başvurarak, evinizi teminat göstermeniz karşılığında hizmet alabilirsiniz. Ekspertiz değerinin %60’ına kadar limit alabileceğiniz TEB bireysel finansman kredisi faiz oranı %2.69’dan başlıyor. Başvuru yapmak için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve gayrimenkulün tapusu ile şubelere gitmelisiniz.

TEB Mağaza İçi Kredi Özellikleri

Satın almak istediğiniz bir ürünü fiyatından dolayı erteliyorsanız, TEB mağaza içi kredi bilgilerini inceleyin, istediğiniz bir mağaza için başvuruda bulunun. Başvuru yaparken TEB web sitesi Mağaza içi kredi linkini tıklayın, belirlenen mağazayı seçin, bilgilerinizi girip onaylayın. Onay almanız halinde kimliğinizle birlikte mağazaya giderek, istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 60 ay vade seçeneği sunan kredi hizmetinde, kredi tutarı ürün fiyatıyla eşit olacaktır. Kredi tahsis ücreti veya sigorta ücreti talep edilmemektedir. Taksit ödemelerinizi TEB internet şubesi, çağrı merkezi, ATM’leri ve şubelerinden yapabilirsiniz.